Úspěchy Běhatlonu na běžeckých závodech v Brumově

25.04.2018 20:49

Jarní běžeckou sezonu zahájil náš oddíl v sobotu 21. dubna 2018 v Brumově na druhém ročníku Hložecké desítky. Na start běžeckého závodu v centru Brumova se postupně postavilo sedm členů našeho sportovního oddílu. Kategorii dětí do deseti let suverénně ovládl Martin Kocourek, který s přehledem zvítězil. Jeho starší bratr Vašek si ve starší kategorii dobře načasovaným finišem zajistil celkově druhé místo. Neztratily se ani naše běžkyně, když si ve sloučených kategoriích doběhly alespoň na pomyslné stupně vítězů (Julie Dohnalová – 1. místo (absolutně 6. místo), Tereza Šenkeříková – 2. místo (absolutně 4. místo), Alžběta Šenkeříková – 3. místo (absolutně 7. místo). Úspěšný den pro Běhatlon podtrhl ještě jediný dospělý reprezentant – Jirka Dohnal, který v poli 55 účastníků hlavního závodu doběhl sedmý a ve své kategorii obsadil 2. místo.

Všem sportovcům, zejména těm nejmladším, děkujeme za výbornou reprezentaci našeho oddílu!

Dalším atletickým podnikem, na který již teď ladíme formu, budou květnové atletické závody na domácí půdě, na které jste všichni srdečně zváni!!!

výsledky: dětské kategorie a hlavní závod: